ONplan poskytuje komplexní řešení a služby v oblasti revitalizace a rozvoje měst a strategického plánování. Vracíme místům život.

Petr Návrat, MRTPI in
managing partner

Petr se po letech práce na mezinárodních rozvojových projektech vrátil do Prahy. Přivezl si s sebou zkušenosti s revitalizací měst, strategickým plánováním a nastavováním participačních plánovacích procesů.

navrat@onplanlab.com
Olga Škochová in
head of cultural planning

Olga je průkopnicí kulturního plánování měst v České republice se zkušenostmi od Plzně po Brno a zpět. Není kreativního odvětví, které by v její rodině nebylo zastoupeno. I díky tomu ví, jak kreativce vést a inspirovat. 

skochova@onplanlab.com
Do Young Oh in
co-founder, head of research

Do Young je spoluzakladatelem ONplanu a zároveň držitelem titulu PhD v regionálním a městském plánování na London School of Economics, kde nyní učí. Při hledání nejlepších řešení pro váš projekt bude rád trávit noci v londýnských knihovnách.

dyoh@onplanlab.com
Karolína Koupalová
senior planner

I když je Karolína krajinářská architektka, za 20 let své kariéry strávila nejvíce času pořizováním územně plánovací dokumentace. Ve stavebním zákoně se vyzná stejně dobře jako v herbáři. 

koupalova@onplanlab.com
Zbyněk Sperat
senior mobility & transport planner

Zbyněk vystudoval ČVUT a věnuje se dopravě. Zajímá se o cyklistickou dopravu ve městech, kterou se snaží podporovat s využitím zkušeností z Nizozemska. Vidět ho za volantem je vzácnost.

zbynek.sperat@gmail.com
Barbora Grísová
junior planner

Bára je čerstvou absolventkou architektury na FA ČVUT, kde se věnovala územnímu plánování. V roce 2019 strávila semestr na Technické univerzitě v Lublani. Jakožto nadšená cyklistka se především zajímá o projekty zelené infrastruktury a udržitelné mobility ve městech.

grisova@onplanlab.com
Dorotea Cimburová
junior planner

Dorotka vystudovala krajinářskou architekturu na ČZU v Praze, dva semestry strávila na švédské univerzitě SLU v Alnarp. Zajímá se o krajinu, její vývoj v návaznosti na lidskou činnost a citlivé možnosti revitalizace drobného i většího rozsahu. Ráda pracuje v InDesignu a je skvělou organizátorkou ONplan večírků!

cimburova@onplanlab.com
Jan Martin
junior planner

Honza je studentem magisterského oboru prostorové plánování na FŽP ČZU. Zajímá se o dopravu, moderní technologie, ale i o historii a ekologii. Také má rád cestování a dokumentární filmy.  

martin@onplanlab.com
Robert Youssef in
junior planner

Robert pochází z oblasti architektury a urbanistických technologií a zaměřuje se na data-driven řešení pro plánování a rozvoj měst. Je velmi motivován zapojit se do projektů, které pomáhají jeho rodné zemi Ukrajině regenerovat sídla a posilovat postavení místních společenství.

youssef@onplanlab.com
Laura Pavlíková
junior cultural planner

Laura vystudovala sociologii a následně veřejnou a sociální politiku na FSV UK. Je milovnicí kultury ve všech jejích podobách a nejvíce ji naplňuje, když může prostřednictvím strategického a kulturního plánování zlepšovat podmínky pro umělce a jejich tvorbu. Sama se věnuje fotografii a hlavu si čistí repasováním starého nábytku.

pavlikova@onplanlab.com
Fausto Prezioso
New Business Development | Urban Planning and City Design

Fausto studoval architekturu v Turíně (Politecnico di Torino) a na Institutu Architektury v Praze. Získal společný magisterský titul v oboru urbanistických studií "4Cities", který se konal ve čtyřech evropských zemích. Momentálně sídlí v České republice, profesní zkušenosti získal ve Švédsku, Španělsku a Itálii. Zajímá se o urbanismus, městskou kulturu a sociální geografii.

prezioso@onplanlab.com
Alžběta Rychnovská
Planning Assistant
Bětka při bakaláři na FA ČVUT zjistila, že ji navrhování domů neláká, takže teď studuje sociální geografii na Přírodovědecké fakultě UK. Baví ji zkoumat vztahy mezi společností a fyzickým prostředím, jezdit na kole, a chodit pěšky po městě i po lese.
rychnovska@onplanlab.com
Zde můžeš být i ty
hledáme nové členy týmu

Zašli nám svoje CV na e-mail níže a přidej se k ONplan týmu.

info@onplanlab.com

Někteří z našich klientů

ONplan poskytuje komplexní řešení a služby v oblasti revitalizace a rozvoje měst a strategického plánování. Vracíme místům život.

Zapojujeme veřejnost do rozhodovacích procesů měnících místa, ve kterých žijeme. Pomáháme městům a investorům ve výstavbě vytvářet hodnoty se zapojením místních komunit.

Jsme českým lídrem v oblasti kulturního plánování. Poskytujeme služby spojené s přípravou strategií rozvoje kultury a kulturních a kreativních odvětví českým městům i soukromým kulturním a kulturně vzdělávacím organizacím.