ONplan poskytuje komplexní řešení a služby v oblasti revitalizace a rozvoje měst a strategického plánování. Vracíme místům život.

Petr Návrat in
managing partner

Petr se po letech práce na mezinárodních rozvojových projektech vrátil do Prahy. Přivezl si s sebou zkušenosti s revitalizací měst, strategickým plánováním a nastavováním participačních plánovacích procesů.

navrat@onplanlab.com
Olga Škochová in
head of cultural planning

Olga je průkopnicí kulturního plánování měst v České republice se zkušenostmi od Plzně po Brno a zpět. Není kreativního odvětví, které by v její rodině nebylo zastoupeno. I díky tomu ví, jak kreativce vést a inspirovat. 

skochova@onplanlab.com
Ivana Vaňková in
head of participation

Iva se celou svou profesní kariéru zabývá otázkou jak rozvojové projekty dovést do úspěšného konce při zapojení veřejnosti a dalších hráčů, kteří si umějí nahrávat.

vankova@onplanlab.com
Do Young Oh in
co-founder, head of research

Do Young je spoluzakladatelem ONplanu a zároveň držitelem titulu PhD v regionálním a městském plánování na London School of Economics, kde nyní učí. Při hledání nejlepších řešení pro váš projekt bude rád trávit noci v londýnských knihovnách.

dyoh@onplanlab.com
Karolína Koupalová
senior planner

I když je Karolína krajinářská architektka, za 20 let své kariéry strávila nejvíce času pořizováním územně plánovací dokumentace. Ve stavebním zákoně se vyzná stejně dobře jako v herbáři. 

koupalova@onplanlab.com
Eva Dubcová
junior planner

Eva patří mezi první absolventy nového magisterského oboru prostorové plánování. Její srdce bije pro projekty zelené infrastruktury a zapojování veřejnosti do plánovacích procesů.

dubcova@onplanlab.com
Louise Nebelsztein
junior planner

Louise je architektka, která věří v roli architektury, urbanismu a plánování při řešení současných výzev měst a ochrany krajiny.

nebelsztein@onplanlab.com
Andrea Švandová in
assistant planner, cultural and community planning

Je absolventkou sociologicko-ekonomických studií a divadelní produkce. Věnuje se produkčnímu zajištění nezávislých kulturních projektů a zajímá se o rozvojový potenciál kultury a její roli v udržitelném rozvoji.

svandova@onplanlab.com
Daniel Cohn
planning assistant - cultural planning
cohn@onplanlab.com
Zde můžeš být ty
hledáme nové členy týmu

Zašli nám svoje CV na e-mail níže a přidej se k ONplan týmu.

info@onplanlab.com

Někteří z našich klientů

ONplan poskytuje komplexní řešení a služby v oblasti revitalizace a rozvoje měst a strategického plánování. Vracíme místům život.

Zapojujeme veřejnost do rozhodovacích procesů měnících místa, ve kterých žijeme. Pomáháme městům a investorům ve výstavbě vytvářet hodnoty se zapojením místních komunit.

Jsme českým lídrem v oblasti kulturního plánování. Poskytujeme služby spojené s přípravou strategií rozvoje kultury a kulturních a kreativních odvětví českým městům i soukromým kulturním a kulturně vzdělávacím organizacím.